Матеріали

Чистий силікон


Цей синтетичний матеріал має еластичність каучуку, але перевершує його за якістю та гігієнічністю. Понад те, силікон вважається високоякісним непористим матеріалом медичного класу. Він не містить фталату та латексу, не викликає алергії, не має запаху та смаку, піддається стерилізації. З силікону виготовляється більшість сучасних жіночих вібраторів, тренажерів Кегеля, масажерів для чоловіків та віброіграшок для пар.

Позначення : Медичний силікон, Silicone, VIXSKIN, O2

Метал


Металеві іграшки тверді, гладкі та мають відчутну вагу. Як і скло метал утримує передану йому температуру, а тому чудово підходить для тактильних ігор. Метал - матеріал непористий та невибагливий у догляді. У будь-якій незрозумілій ситуації іграшку можна простерилізувати окропом. Можливо, саме тому ми особливо часто зустрічаємо чоловічі та жіночі анальні іграшки з цього матеріалу.

Позначення : Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, золото, срібло

Скло


Більшість скляних іграшок виготовляється з боросилікатного скла. Це твердий, непористий матеріал, що легко піддається стерилізації. Скло зберігає передану йому температуру, а тому чудово підійде тим, хто любить експериментувати з відчуттями тепло-холодно.

Позначення : Боросилікатне скло, Borosilicate glass, Cyberglass, Pyrex

Пластик


У промисловості продукції для дорослих під «пластиком» зазвичай розуміють іграшки з твердої пластмаси. До плюсів пластикових виробів відносять: відсутність у складі фталату, низьку пористість, легку чистку, колірну різноманітність, високу твердість, дешевизну і здатність відмінно передавати інтенсивні вібрації. З пластику зроблено більшість вакуумних стимуляторів (йдеться про корпус іграшок; головка, що стикається з клітором завжди - медичний силікон) і "old school" вібраторів.

Позначення : Анодований пластик, ABS, Plastic, PU Coated plastic, Lacquer cote, Rubber cote

Термопластичний каучук (ТПК)


ТПК - це легкий, доступний і еластичний матеріал, що часто має ледь помітний запах і смак. Має м'яку текстуру, не містить фталатів або латексу. ТПК – сильнопористий матеріал, тому при спільному використанні з новим партнером необхідний презерватив. Саме такою "шкіркою" відрізняються класичні вібратори-кролики.

Позначення : Термопластична гума, Термопластичний еластомер, TPR, TPE, SUPERSKIN

ПВХ (PVC)


ПВХ – м'який, еластичний матеріал, найчастіше зроблений з полівінілхлориду або поліуретану та деякої кількості інших хімічних речовин; цей тип матеріалу немає стандартизованої формули. Зазвичай, ПВХ містить такий неоднозначний хімікат як фталат. Однак деякі нові вироби з ПВХ виготовляються вже без фталатів, що дає зелене світло їхньому використанню в медицині та індустрії іграшок для дорослих.

Позначення : ПВХ, PVC, Jelly, Vinil, Vinyl rubber, Food grade PVC

Skin-like


Цей пластичний матеріал був розроблений для того, щоб імітувати вигляд і текстуру людської шкіри. Вироби з цього матеріалу не містять фталатів і латексу, проте вони мають дуже пористу текстуру, а тому їх також не слід використовувати спільно. Матеріал Skin-like легко плавиться: skin-like іграшки слід зберігати лише у прохолодному та темному місці.

Позначення : Кібершкіра, Cyberskin, New supersoft, Pure skin, Realskin, ULTRA REALISTIC 3.0, UR3