Наші переваги

Наші переваги

Двері першого секс-шоп "Афродіта" відчинилися 2004 року в Києві.

І на сьогоднішній день, з одного інтиму магазину, «Афродіта» перетворилася на одну з найбільших роздрібних мереж секс-шопів. Крім роздрібних магазинів, у нас є оптовий склад та інтернет магазин erotikon.com.ua

Велика кількість роздрібних магазинів та інтернет-магазин «Афродіта» дають покупцеві можливість здійснити покупку там, де йому зручно.

Ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо розвиватись , щоб зробити умови для покупців більш комфортними.

Весь персонал мережі проходить ретельну теоретичну та психологічну підготовку. Адже багато хто, навіть постійні клієнти соромляться купувати інтимні товари, соромляться ставити питання і говорити про свої бажання з незнайомими людьми. Ми вчимо своїх співробітників роботі з клієнтами, вчимо читати думки та розуміти з півслова.

Одне з найважливіших правил мережі - це безпека і стерильність. Прийом, перевірка та продаж всіх товарів проводиться виключно в одноразових рукавичках. Що дозволяє Вам бути впевненими - до Вашої інтимної іграшки крім Вас ніхто не торкався.

Ми винахідливіші за всіх – поки конкуренти вигадують «гнучкі системи знижок», ми пропонуємо своїм покупцям справді вигідні пропозиції, проводимо акції та розпродажі. І це при тому, що навіть без акцій наші ціни є одні з найнижчих у столиці.

А для більшої вигоди покупців існують «Картка знижок» та «Накопичувальні бонуси» і лише у нас «Подарунок кожному відвідувачу»

Товарний запас зберігається на своєму складі в умовах, рекомендованих виробником. До того ж кожна іграшка проходить ретельний контроль якості, перш ніж потрапляє до рук покупця.

Простота замовлення товарів, великий асортимент, лояльність до кожного покупця та швидкість доставки замовлення клієнту – все це робить покупки у бутіках «Афродіта» дуже зручними, вигідними та безпечними.

Секс-шоп «Афродіта» - це місце, де вам завжди раді, це магазин, де ви зможете купити все для власного задоволення, це бутік, в якому асортимент та ціни провокують на покупку, це компанія розуміючих людей, які дадуть пораду з будь-якого інтимного питання.