Опт

Оптовий склад

Компанія "Афродіта" є однією з найбільших в Україні мережею магазинів для дорослих. З 2004 року ми успішно поставляємо та виробляємо величезний асортимент товарів для дорослих.

Також ми відкрили оптовий склад у Києві ( р-н Оболонь), на якому здійснюємо оптовий продаж інтимних товарів найвідоміших торгових марок провідних світових виробників.

У нас завжди в наявності – найпопулярніші товари, найкращі новинки цього року, лідери продажу нашої галузі, стокові пропозиції іграшок та білизни за найпривабливішими цінами.

Наші переваги

• Ми відкрили 12 магазинів. Маємо величезні знання про купівельні потреби, безпосередньо від самих покупців. Адже в реальних магазинах не продаси "кота в мішку", коли може бути красива картинка – а насправді абсолютно непридатний товар.

• Завдяки багаторічному досвіду роботи з різними постачальниками – ми відібрали лише найякісніші та найприємніші товари. За якими немає технічних недоробок, частих поломок, використано якісні матеріали, і навіть упаковка є для нас не останнім критерієм - при виборі постачальників та товарів.

• Найбільший асортимент – понад 25000 товарних позицій у наявності на складі у Києві. Що особливо зручно для столичних інтернет-магазинів.

• Сформували стартовий набір товарів, що найбільше продаються - для "Новачків" на ринку секс шопів.

• Також окремо є добірки товарів з супровідною інформацією для Сексологів, Психологів та інших категорій лікарів, які працюють із сексуальним здоров'ям.

• Система штрих-кодування дозволяє мінімізувати помилки при відвантаженні товару, впровадивши систему штрих-кодування на складі.

• Гарантія якості – ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, у сумлінній роботі яких впевнені. Наші бренди проходять ретельну перевірку якості. Усі товари сертифіковані.